Utánpótlás

Moyra-Budaörs Handball női utánpótlás szakág 2023/2024
szakmai igazgató: Hornyák Ágnes

Moyra-Budaörs Handball LU19 (NB II)
vezetőedző: Pinizsi Zoltán
másodedző: Hornyák Ágnes
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: NB II F-csoportLU19 I. osztály nyugat

Moyra-Budaörs Handball LU17
vezetőedző: Szamoránsky Anikó
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: LU17 I. osztály nyugat

MTK Budapest (MBH) LU17
vezetőedző: Báthori Gábor
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: LU17 I. osztály nyugat

Moyra-Budaörs Handball LU15
vezetőedző: Hornyák Ágnes
edző: Szamoránsky Anikó
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: LU15 I. osztály A-csoport

MTK Budapest (MBH) LU15
vezetőedző: Báthori Gábor
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: LU15 II. osztály felsőház

Moyra-Budaörs Handball LU14
vezetőedző: Hornyák Ágnes
edző: Szamoránsky Anikó
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: LU14 VII. csoport
MKSZ-en kívüli tornák: LU14

Moyra-Budaörs Handball LU13
vezetőedző: Nagy Zsuzsánna
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: LU13 VIII. csoport
MKSZ-en kívüli tornák: LU13

Moyra-Budaörs Handball LU12
vezetőedző: Nagy Zsuzsánna
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: LU12 IX. csoport
MKSZ-en kívüli tornák: LU12

Moyra-Budaörs Handball LU11
vezetőedző: Gergely-Zsigmond Vivien
kapusedző: Sirina Irina
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: LU11 IX. csoport

Moyra-Budaörs Handball LU10
vezetőedző: Vártok Ramóna
edző: Szövérdffy-Szabadfi Ágnes
erőnléti edző: Süle Krisztina
bajnokság: LU10 XI. csoport

Moyra-Budaörs Handball férfi utánpótlás szakág 2023/2024

Budai Farkasok-Rév II.
vezetőedző: Csányi Gábor
bajnokság: NB II F-csoport

Budai Farkasok-Rév FU20
vezetőedző: Korsós Ádám
kapusedző: Tóth Norman
erőnléti edző: Pálos Gábor
bajnokság: FU20 I. osztály nyugat

Budai Farkasok-Rév FU18
vezetőedző: Teimel Róbert
edző: Tuba Kovács Ervin
kapusedző: Tóth Norman
erőnléti edző: Pálos Gábor
bajnokság: FU18 I. osztály nyugat

Budai Farkasok-Rév FU16
vezetőedző: Pálos Gábor
kapusedző: Tóth Norman
bajnokság: FU16 II. osztály C-csoport

Moyra-Budaörs Handball FU15
vezetőedző: Pártos Orsolya
kapusedző: Tuba Kovács Ervin
erőnléti edző: Földes Viktória
bajnokság: FU15 II. osztály VII felsőház

Moyra-Budaörs Handball FU14
vezetőedző: Pártos Orsolya
kapusedző: Tuba Kovács Ervin
erőnléti edző: Földes Viktória
bajnokság: FU14 VIII. csoport
MKSZ-en kívüli tornák: FU14

Moyra-Budaörs Handball FU13
vezetőedző: Teimel-Mikó Gréta
kapusedző: Tuba Kovács Ervin
erőnléti edző: Földes Viktória
bajnokság: FU13 VII. csoport
MKSZ-en kívüli tornák: FU13

Moyra-Budaörs Handball FU12
vezetőedző: Földes Viktória
kapusedző: Tuba Kovács Ervin
bajnokság: FU12 VIII. csoport
MKSZ-en kívüli tornák: FU12

Moyra-Budaörs Handball FU11
vezetőedző: Földes Viktória
kapusedző: Tuba Kovács Ervin
bajnokság: FU11 VII. csoport

Moyra-Budaörs Handball FU10
vezetőedző: Hornyák Lajos
kapusedző: Tuba Kovács Ervin
bajnokság: FU10 VII. csoport